Програма лояльності

Програма лояльності - це дисконтна програма, яка дозволить Вам купувати весь товар дешевше.

Як це працює?

У кожній карті товару є підказка. При натисканні на «Цей товар можна купити дешевше» відкривається таблиця, що складається з блоку з персональною та загальною інформацією.

Загальна інформація. Ми пропонуємо 6 "Порогів цін". Кожному порогу відповідає свій суммовой оборот, який вираховується на підставі Ваших замовлень за останні 3 місяці. В персональній інформації система показує, за якою ціною доступна покупка товару на даний момент. Також ми бачимо, на яку суму необхідно зробити замовлення, щоб перейти на наступний поріг і купити товар ще дешевше.

Терміни. Участь в програмі автоматично починається з моменту оплати першого замовлення. При наступному замовленні програма підсумовує Ваш оборот за 3 попередні місяці. Якщо Ви не робили замовлень протягом 90 днів, відбувається повернення на «Ціну 1».

Моя програма лояльності

В Особистому кабінеті знаходитися окрема вкладка, дублююча назву "Програма лояльності". У ній зберігається вся ваша персональна інформація по поточному періоду. Щоб мати доступ до неї, необхідно зареєструватися і підтвердити аккаунт по E-mail або телефону.

Юридичні особи

Ця програма буде найбільш вигідною для юридичних осіб. Адже організаціям часто необхідні товари різних груп. Ми об'єднуємо всіх продавців нашого сайту в єдиній «Програмі лояльності», що дозволяє Вам купувати все в одному місці і за нижчою ціною.

Сторінку "Для юридичних осіб" Ви знайдете в особистому кабінеті. Щоб оформляти покупки від імені організації (як юридична особа), необхідно заповнити деякі обов'язкові дані. Вони необхідні для коректної виписки первинної документації та реєстрації податкових накладних.

 

 

Економте час на пошуки постачальників і купуйте дешевше з маркетплейсом "Північ-Спецодяг"! Залишилися питання? Телефонуйте: 044 229 15 00