Про нас

Компанія «ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ» була заснована в 2010 році на базі виробничо-торговельної фірми ЗАТ "МЕСТПРОМ" (1992 р) в м.Житомирі, Україна. З тих пір ми активно розвиваємося, з кожним роком збільшуючи асортимент пропонованої продукції. Сьогодні ТОВ «ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ» займається розробкою, виробництвом і реалізацією спецодягу, робочого одягу, рукавичок робочих, ЗІЗ та захистного взуття.

Завдяки власному виробництву ми можемо запропонувати різноманітні моделі спецодягу будь-якої складності і з будь-яких тканин, враховуючи індивідуальний стиль фірми-замовника. Ми стежимо за новинками і тенденціями в сучасному спецодязі і намагаємося застосовувати їх в наших моделях. На сьогоднішній день компанія розробила сотні новинок і є лідером в цій сфері. "ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ" постійно розширює свої ринки продажів і поставляє свою продукцію як по всій Україні, так і в Європу і Азію. Наша компанія виготовляє брендований спецодяг: костюми робочі, напівкомбінезони, одяг для ІТП, одяг для медичних працівників і сфери обслуговування. З моделями ви можете ознайомитися на нашому сайті.

 

Наше виробництво

 

Спеціально для клієнтів, які хочуть підкреслити свій фірмовий стиль і вигідно виділитися на тлі конкурентів, в ТОВ «ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ» був створений відділ з нанесення логотипів, який оснащений високотехнологічним обладнанням і використовує найякісніші матеріали.

Зручне і надійне взуття - важливий елемент комфортної роботи професіоналів різних спеціальностей.

ТОВ «ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ» пропонує своїм клієнтам якісне робоче взуття від українських і зарубіжних виробників. Наприклад: взуття прошивного методу кріплення, взуття цвяхового методу кріплення, взуття литтєвого методу кріплення, взуття на поліурітановій підошві, чоботи і напівчоботи з юфти і чоботи кирзові, туфлі робочі, черевики, черевики шкіряні, черевики "Омон", берці, взуття для охоронних фірм, спецвзуття для медичних працівників, черевики з внутрішнім металевим носком; чоботи гумові, неопренові, чоботи ПВХ, валянки биті, валянки шиті, калоші, бурки.

З 2010 року в нашій компанії активно розвивається новий напрямок - імпорт рукавичок з Китаю, Чехії, Польщі. Основна функція робочих рукавиць - це захист вразливої шкіри рук від впливу різних несприятливих зовнішніх факторів під час виконання тих чи інших видів робіт. Завжди в наявності широкий вибір різноманітних рукавичок робочих оптом. У нас Ви можете придбати різноманітні види рукавичок робочих: рукавички хб з ПВХ крапкою, рукавички нейлонові, рукавички Booby, рукавички будівельні, рукавички трикотажні, рукавички шиті, рукавички для пакувальника, рукавички шкіряні, маслостойкі, хімстійкі, рукавички нітрилові, латексні , неопренові, утеплені рукавиці, рукавички з спилка і шкіри, рукавички для зварників. Дані рукавички призначені для зварників, для харчової промисловості, для працівників автосервісу, слюсарів, електромонтерів, працівників сільського господарства, для працівників підприємств хімічної промисловості, будівельників та інших робіт. Придбати рукавички робочі у нас можна як оптом, так і в роздріб.

Ми переконані, що успіх ТОВ «ПІВНІЧ-СПЕЦОДЯГ» багато в чому обумовлений зусиллями всього колективу і особистим внеском кожного окремого співробітника в загальну справу. Фахівці нашої компанії нададуть вам всю необхідну інформацію про кожен товар, висловлять свої рекомендації і запропонують найбільш оптимальний варіант, враховуючи всі ваші побажання. Менеджери нашої компанії завжди доступні для консультації і допомоги в оформленні замовлення, а також для уточнення умов поставки. Ми відкриті для плідного, довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Вміємо цінувати перевірених постійних клієнтів і завжди раді появі нових. Для постійних клієнтів у нас існує гнучка система знижок. На бездоганне обслуговування і сервіс найвищого рівня можуть розраховувати усі клієнти, незалежно від обсягів замовлення.