Про нас

Хто ми?

«Північ-Спецодяг» - надійний маркетплейс, де Ви можете придбати все необхідне з промислової групи товарів за вигідною ціною від перевірених продавців. Безпека, комфорт і якість - це все про нас!

Так просто!

Щоб ви не шукали - професійний набір інструментів, захисний костюм або генератор в приватний будинок - все це знайдеться в нашому інтернет-магазині «Північ-Спецодяг». Адже з нашим інтуїтивним пошуком і зручним каталогом так просто знайти саме те, що Вам потрібно!

Безпечні покупки

Ми прагнемо забезпечити найвищий комфорт і безпеку вашого онлайн-шопінгу, щоб Ви були впевнені в якості своїх покупок. Саме тому, ретельно перевіряємо наших продавців та продумали умови гарантійного обслуговування і повернення товару. Про гарантійне обслуговування

Ще вигідніше

Крім постійного розпродажу і найнижчих цін, ми також пропонуємо скористатися нашою супервигідною програмою лояльності, яка зробить Ваш шопінг ще більш захоплюючим. Детальніше про програму лояльності

Доставка і оплата

Отримати і оплатити свою покупку простіше, ніж будь-коли! Ви самі вибираєте зручний для Вас метод оплати та спосіб доставки, будь це безготівковий розрахунок з доставкою на відділення пошти або кур'єрська доставка з оплатою на місці - вирішувати тільки Вам.

Підприємець?

Продавати у нас - вигідно і легко, адже ми пропонуємо унікальні умови співпраці і відмінний майданчик для реалізації Ваших товарів і послуг. Почати продавати з нами дуже просто!