Індивідуальний пошив спецодягу

Индивидуальный пошив рабочей одежды

Потрібен одяг, який підходить саме для Вашого бізнесу? Ми можемо реалізувати Вашу ідею в життя! Фасон, колір, сезон, тканина - можете вибрати що завгодно. Корпоративний стиль фірми грає одну з найважливіших ролей в бізнесі. Адже впізнаваний бренд - запорука успішних продажів.

 

Замовник, працюючи з компанією-виробником, завжди істотно заощаджує бюджет. Цінова політика фабрики "Північ-Спецодяг" і надалі залишається однією з кращих в Україні. Ми практикуємо тільки чесний підхід по відношенню до свого покупця. Протягом всієї угоди, замовника веде його персональний менеджер. Більш того, він може приїхати до Вас на підприємство із зразками продукції та допомогти з вибором, виходячи з профілю бізнесу. Існує і опція безкоштовного прорахунку виробів з нанесенням термодруку/вишивки.

 

Технологи допоможуть розробити індивідуальну модель спецодягу, виходячи з побажань. Досвід більше 25 років дає нам можливість пошити робочий одяг будь-якої складності. Пошиття спецодягу для абсолютно різних сфер діяльності, в тому числі: сфера обслуговування, медицина, будівництво, промисловість та інші.

 

 

Ваша ідея - наша реалізація!

Працювати з нами безпечно і зручно, адже всі подробиці угоди фіксуються документально. Крім гарантії дотримання договірних угод, також прописується специфікація. Вона містить в собі:

  • Умови оплати - передоплата, післяоплата, відстрочка;
  • Період доставки - від 1 дня;
  • Терміни пошиття - від 3 днів;
  • Вимоги до матеріалу - склад, щільність, вид тканини;
  • Тип просочення тканини - водовідштовхувальний, масловодовідштовхувальний;
  • Особливості крою моделі;
  • Нанесення логотипів.

На виробництві існує три стадії перевірки якості при виготовленні робочого одягу. Так клієнт отримує тільки якісний товар і брак при цьому стає просто неможливим. Гарантія на виріб становить 100 днів (є максимальним гарантійним терміном на спецодяг у всій Україні). Це допоможе Вам убезпечити підприємство від небажаних додаткових витрат.

Виконуємо пошиття робочого одягу на замовлення в стислі терміни. Ми знаємо, що бувають випадки, коли потрібно «на вчора», і готові піти назустріч своїм клієнтам. Якісне пошиття спецодягу в Києві, Одесі, Харкові, Львові. Власне виробництво. Тільки якісний продукт. Оптові ціни і знижки для Вас!

 

Для консультації телефонуйте: 044 229 15 00

 

Индивидуальный пошив рабочей одежды